KULE KĄPIELOWE DIY

KULE KĄPIELOWE DIY to zajęcia, podczas których samodzielnie wykonasz musujące kule i mufinki kąpielowe w kilku różnych kolorach i zapachach. Dodatkowo poznasz przepisy na domowe kosmetyki w stylu „zero waste” oraz ekologiczne produkty higieniczne.

Spotkanie składa się z dwóch części.

CZĘŚĆ TEORETYCZNA (30-40 minut)
Część teoretyczna to prezentacja przedstawiająca produkty toaletowe, higieniczne oraz środki czystości w duchu „zero waste”, które pomogą ograniczyć ilość odpadów z tworzyw sztucznych w naszych domach. Poznamy m.in:

  • szampony i odżywki w kostce 
  • bambusowe szczoteczki do zębów
  • pastę do zębów w tabletkach 
  • myjki jutowe oraz konopne
  • ekologiczne proszki do prania

Podczas pokazu dowiemy się także jak zrobić m.in. domowy pilling, balsam do ust oraz ekologiczną pastę czyszczącą. 

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA (30 – 45 minut)

Podczas praktycznej części spotkania wykonamy wspólnie ekologiczne dodatki do kąpieli – naturalne, musujące kule lub mufinki z płatkami suszonych kwiatów i olejków eterycznych. Samodzielnie przygotowany zestaw musujących kul to doskonały pomysł na ekologiczny prezent w stylu zero waste.

Te warsztaty mogą być realizowane w formie tradycyjnej (w Państwa placówce) lub w formie hybrydowej.

REALIZACJA WARSZTATÓW HYBRYDOWO – JAK TO DZIAŁA?

PAKIET UCZESTNIKA
Przed warsztatami wysyłam każdemu uczestnikowi pakiet z produktami potrzebnymi do wykonania zadania warsztatowego. Jeśli do realizacji zadania potrzebne jest dodatkowe przygotowanie, np. zabezpieczenie stołu, uczestnicy spotkania otrzymują mailem szczegółowe instrukcje.

SPOTKANIE ONLINE 
Z uczestnikami warsztatów spotykam się na wybranej platformie: np. Teams, Zoom, Google Meet (do ustalenia). Spotkanie, tak jak w wersji stacjonarnej, składa się z dwóch części. Różnica polega na tym, że zadania warsztatowe wykonujemy w domach, wykorzystując materiały przesłane wcześniej pocztą.

Zapraszam serdecznie do kontaktu:
annajaklewicz.podroze@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.